O mnie

"Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach”
O mnie

Witam na stronach gabinetu kosmetyczno – fryzjerskiego. Nazywam się Joanna Witkowska. Kosmetyką zajmuję się od 1998 r.

Wiedza

W ciągu ponad 20 lat działalności ukończyłam wiele szkoleń, które pozwoliły mi na udoskonalenie moich umiejętności. Branża kosmetyczna rozwija się bardzo szybko, a ja jestem na bieżąco.

Lokalizacja

Inwestuję nie tylko w zdobywanie nowych kwalifikacji – w 2010 r. przeniosłam gabinet do nowego budynku – większa przestrzeń, nowoczesne wyposażenie i przyjemne otoczenie to zalety nowej lokalizacji, która pozwoliła mi też na poszerzenie usług o fryzjerstwo.

Dobre marki

W gabinecie pracuję m.in. na kosmetykach takich firm jak: Jean Darcel, Natinuel, Chantarelle i Shellac. Z ich oferty staram się wybierać zabiegi innowacyjne i o najbogatszym składzie. Fryzjerstwo oparłam na firmie Wella, która ma jedną z najtrwalszych farb do koloryzacji oraz największą paletę kolorów. W  2018 r. rozpoczęliśmy współpracę z hiszpańską firmą Glossco.

Dostępność

W gabinecie można zakupić kosmetyki do pielęgnacji domowej firmy Bandi, rewelacyjne sera do twarzy firmy LIQPHARM oraz kosmetyki do pielęgnacji stóp Podopharm i Gehwol. Posiadamy również w sprzedaży kosmetyki do pielęgnacji włosów Wella, a także włoskie kosmetyki firmy z.one concept (szczególnie polecamy szampon z serii Milk Shake chroniący kolor włosów farbowanych i fioletową odżywkę dla uzyskania chłodnego blondu). Jeśli szukasz jakiś kosmetyków chętnie pomożemy:)

Relaks

Z doświadczenia wiem, że oprócz fachowej obsługi i dobrej jakości kosmetyków, klientki doceniają możliwość relaksu i chwili wytchnienia od codziennych zajęć. Staram się, aby jasne i estetyczne wnętrza mojego gabinetu oraz spokojna muzyka w tle, były przyjemnym uzupełnieniem wykonywanych przeze mnie zabiegów.

Niespodzianki

Jeśli szukasz pomysłu na prezent, mam do zaproponowania bon upominkowy. Podaruj relaks i odprężenie bliskiej osobie. To doskonały prezent na każdą okazję - urodziny, imieniny, Dzień Matki i wiele innych. Możesz wybrać konkretne usługi lub pozostawić wybór obdarowanej osobie. Zrób niespodziankę komuś bliskiemu już dziś!