Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

Pielęgnacja

Pielęgnacja
dłoni i stóp

(kliknij w wybrany zabieg)

35 zł (0,30 godz.)

Zabieg bardzo przyjemny i skuteczny. Parafina jest węglowodorem nienasyconym, uzyskiwanym podczas destylacji ropy naftowej. Zawiera dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża oraz ujędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej.

Manicure bez malowania 30 zł

Manicure z odżywką 35 zł

Manicure z malowaniem  lakierem 40  zł

Wycięcie skórek 15 zł

Skrócenie  paznokci 15 zł

Pomalowanie paznokci 20 zł

Manicure francuski 45 zł

Pedicure bez malowania paznokci 70 zł.

Pedicure z malowaniem lakierem 75 zł.

Pedicure z malowaniem odżywką 75 zł

Pedicure z hybrydą 95 zł

Hybryda na stopy 65 zł (bez pedicure`u)

100 zł (z malowaniem)

Zanurz się w naturalnych zapachach przyrody. Zapraszamy na zabieg pedicure SPA składający się z aromatycznej kąpieli stóp, pilingu z soli morskiej z figami i granatem oraz energetyzującej maski z żywokostem oraz gorących butów. Zabieg kończy wmasowanie aromatycznego masła z wyciągiem z granatów i fig. W skład zabiegu wchodzą preparaty idealnie ze sobą skomponowane pod względem doboru składników i aromatów.

40 zł (1,0 godz.)

Rewolucyjny lakier zapewniający tydzień perfekcji… bez użycia bazy..

Lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu, VINYLUX jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz bardziej odporny.To lakier, który dodaje pewności i nigdy Cię nie zawiedzie!

Zmień kolor dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz!

55 ZŁ (0,40 GODZ.)

 

Zabieg wzmacniający naturalne paznokcie i nadający im połysk różowej perły. Zawiera w swoim składzie: witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli , krzemionkę z Morza Japońskiego. Polecany dla paznokci słabych, łamliwych i rozdwajających się.